DJ- praca dla firm, i klientów indywidualnych

wpisie. Zapraszam ;)Nie oszczędzaj na imprezie, a zwłaszcza na DJ'uPewnie sporo osób wychodzi z założenia, ze nie potrzebny im DJ, bo ich...synek/wnuczek/bratanek coś tam wie o komputerach to pewnie i muzykę umie puścić. Niestety

Dodane: 20-10-2015 09:38
DJ- praca dla firm, i klientów indywidualnych Właściciele często zaniedbują sprawy integracji pracowników. Sprawa jest prosta: wystarczy zdecydować się na , zamówić jakiś lokal, a impreza sama się rozkręci. Więcej o DJ'ach w tym wpisie. Zapraszam ;)

Nie oszczędzaj na imprezie, a zwłaszcza na DJ'u

Pewnie sporo osób wychodzi z założenia, ze nie potrzebny im DJ, bo ich...synek/wnuczek/bratanek coś tam wie o komputerach to pewnie i muzykę umie puścić. Niestety to nie takie proste, nie bez powodu usługi Dj'a kosztują tyle ile kosztują. W cenę wchodzi nie tylko samo doświadczenie DJ'a, ale również pewna amortyzacja za sprzęt, często profesjonalny- więc drogi- oraz legalna muzyka.

Poza tym kiedy zdecydujemy się na usługi DJ'a z pewnością zaproponuje nam najlepsze możliwe rozwiązanie w kwestii nagłośnienia, ustawienia sali i przedstawi kilka świetnych pomysłów na rozruszanie gości.


Przygotowania do imprezy

Stanie za konsolą i wymachiwanie rękami w rytm muzyki- to tak większość ludzi wyobraża sobie pracę DJ'a. W sumie niewiele ma to wspólnego z szeregiem rzeczy, które DJ musi robić na imprezie, a rzeczy które wykonuje przygotowując się do niej to już inna bajka.

Przygotowanie całego setu na wieczór, dogranie kilku miksów, zrzucenie wszystkiego na odpowiedni nośnik itp. Każda impreza wymaga godzin przygotowań, gdzie każde zaniedbanie może być usłyszane przez imprezowiczów.


Kluby nocne

Klub nocny, klub muzyczny lub po prostu klub ? miejsce organizacji występów muzycznych i artystycznych, imprez tematycznych lub po prostu miejsce spotkań młodych ludzi, którzy bawią się przy akompaniamencie muzyki, najczęściej opracowywanej przez DJa lub grupę DJ-ów.

...

Jest wiele rodzajów klubów, oferujących różne gatunki muzyczne i goszczących różne subkultury (np. kluby hip-hopowe, rockowe z muzyką klubową itp.). Niektóre kluby nie są związane z muzyką, np. kluby komediowe prezentują występy komików a w klubach teatralnych można obejrzeć przedstawienia grup aktorskich.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_nocny